בנייני העיר הלבנה

בנייני העיר הלבנה
תל אביב בנויה ברובה מבניינים ישנים שצבעם בעבר היה לבן אך היום הוא בעיקר מלוכלך מפיח, עובש, בקטריות ושאריות זיהום אוויר נוספות. טמפרטורת העיר גבוהה בממוצע ב-5 מעלות מטמפרטורת הסביבה.
הסיבה לכך, היא החום הנפלט מהעיר עצמה בעקבות התחממות המבנים ברחבי העיר שסופגים את החום מהשמש במשך היום ואז פולטים את החום בחזרה החוצה.

הפתרון היעיל והזול ביותר הוא לצפות כמה שיותר ממבני העיר במחזירי קרינה לבנים או בהירים מאוד. החזר הקרינה ימנע מהמבנים עצמם להתחמם לטמפרטורות גבוהות וכך, המבנים לא יהוו תנורים נייחים המפוזרים ברחבי העיר. התוצאה תהיה טמפרטורת מחייה נעימה יותר גם בפנים הדירות התל אביביות הידועות בבידודן הלקוי אשר יזכו לשדרוג מעטפת המבנים, לאוויר נקי יותר, לבית נעים יותר, וגם ברחבי העיר עצמה אשר תזכה להיות נעימה יותר לכל דייריה ותייריה. 
תרמלייף מהווה את הפתרון האידאלי לבעיות אלו של העיר תל אביב. תכונתו העיקרית של תרמלייף היא יכולת החזר הקרינה הגבוהה שלו. תכונה זו תשיג טמפרטורה נעימה יותר בפנים המבנים וברחובות העיר. בנוסף לתכונה הקריטית הזו, תרמלייף גם מתנקה מעצמו, קטליטי (כלומר מפרק באופן אקטיבי מזהמים מהאוויר כגון פיח ממכוניות) כך שתרמלייף באופן אקטיבי מנקה את זיהום האוויר בתל אביב ומאפשר לכל מי שמבקר בעיר לנשום אוויר בריא יותר. וזה עוד לפני שהזכרנו כמה תרמלייף מגביר תאורת רחוב כחלק מיכולת החזר הקרינה שלו ועקב כך חוסך הון על חשמל לעירייה.

לו רק תל אביב הייתה באמת לבנה.

לפרטים אודות תרמלייף חייגו 09-8659011 או לחצו כאןמאמרים נוספים באותו עניין