בידוד קירות פנים בבית בירושלים

בידוד קירות פנים בבית בירושלים
קרית יובל בירושלים, היא אחת השכונות היחידות בהן קיימים בתים היסטוריים ישנים שאינם מחופים אבן. ביתה של מיכאלה הררי הוא אחד מאותם בתים היסטוריים ועתיקים. הררי החליטה לבצע שיפוץ כולל בביתה ונתקלה בשיקולים ייחודיים בהתאם לביתה הייחודי.

הבית ההיסטורי והייחודי מתאפיין בתקרה גבוהה ומרשימה והבידוד בבית היה באיכות מאוד ירודה, כצפוי מגילו המתקדם של המבנה ומהיעדרו של חיפויי חיצוני. השילוב של הבידוד הלקוי (או העדרו) והמיקום הגאוגרפי של הבית הביא למצב ששרר בבית קור עז בחודשי החורף אשר דרש הוצאת אנרגיה אדירה לשם חימומו. אך בידוד קירות פנים בבית קיים, בוודאי בית עם מבנה כל כך מרשים שאף אדריכל לא ירצה לפגוע בעיצובו המקורי אלא רק לשמר ולהשביח אותו, זוהי משימה שעד כה, הייתה מסובכת עד מאוד.

בידוד מהדור הישן, ידרוש להוסיף בבית קיים כ-5 ס”מ עובי לפחות בכדי לשפר משמעותית את הבידוד. הוספת עובי כזה לקירות הפנים של הבית בעצם ישנה את כל עובי המשקופים וכתוצאה ידרוש החלפה של כל פתחי הבית, חלונות ודלתות. אפילו חיפוי אבן חיצוני, כבכל הבתים בירושלים, תדרוש שינויים מבניים מיסודות המבנה בכדי להתאים מבנה קיים לעובי קירות שונה.
הררי חיפשה פתרון בידודי שמצד אחד יוכל לספק מענה איכותי וארוך טווח לבעיית הקור, מבלי לבצע שינויים דרסטיים בעובי הקירות ומצד שני יהיה דל תקציב. אולי אפילו יחסוך הוצאות לאורך שנים בעקבות השיפור בבידוד המבנה.

במשך כחצי שנה הררי ואדריכל הפרויקט חיפשו פתרונות שונים וחלופות שונות עד שגילו את תרמלייף.
תרמלייף, ציפוי מבודד לקירות הבית, אשר מיושם כצבע רגיל באמצעות מברשת/רולר/התזה באיירלס, עונה על כל הדרישות הנחוצות לביתה של הררי. תרמלייף יספק בידוד לקירות פנים באמצעות יכולות החזרת הקרינה שלו, עוביו כחצי מ”מ כך שאינו מפריע בשום צורה לפתח המבנה, הוא אינו מוסיף משקל לקירות הבית, תכונותיו של תרמלייף ישמרו על הנכס לאורך שנים וכך גם על ערכו. תרמלייף יספק לבית בידוד, הגנה מפני היווצרות עובש ובקטריות בעקבות עיבוי, הפחתת האבק באוויר הפנים הבית, שיפור האקוסטיקה ועוד ועוד. תרמלייף יהפוך את הבית לבית בריא יותר, נעים יותר, חסכוני יותר.

הציפוי המבודד גוון לפי בקשת האדריכל ויושם כציפוי פנים בביתה של הררי. הישום הפשוט, העובי הדק של הציפוי המבודד ושלל היתרונות הנוספים שתרמלייף מייצר עבור ביתה הוציאו את הררי שבעת רצון מהמוצר. הבית נעים, מבודד, האוויר נקי יותר, הקירות ישמרו לאורך שנים ללא צורך בחידוש הציפוי, האקוסטיקה השתפרה והבית בריא. תרמלייף – פתרון פשוט לבעיות מורכבות.


לפרטים והצעת מחיר חייגו 09-8659011 או לחצו כאן


מאמרים נוספים באותו עניין