בידוד קירות חוץ בבית בהרצליה

בידוד קירות חוץ בבית קיים בהרצליה
הפרויקט: בית בשכונת גבעת עדה בהרצליה
המבנה: בית מתחילת שנות ה-80, הקירות מבלון בטון – ללא בידוד תרמי כלל. מבפנים טיח רגיל וצבע, תקרת רביץ. מבחוץ, שפריץ ומעל גג רעפים.
הבעיה: בקיץ, חום בלתי נסבל, במיוחד בקומה השנייה – חדרי השינה ובמיוחד בחדרים הפונים למזרח ודרום. בחורף, קר מאוד, במיוחד בקומה השנייה ובמיוחד בחדרים לכיוון צפון. המזגנים עובדים כל הקיץ, אם מכבים בבוקר את המזגן, בצהריים אי אפשר להיכנס לחדרי השינה.
בקשת הלקוח:
1. שיפוץ הכולל בידוד תרמי, במיוחד בקומה השנייה הלוהטת.
2. עלות של שיפוץ רזה (ללא תוספת משמעותית לעלות).
3. ללא החלפת משקופי חלונות ודלתות.
4. מגורים בבית תוך כדי השיפוץ.
5. שיפור החזות.
לפני:
בידוד קירות חוץ בבית בהרצליה
הפתרון: יישום תרמלייף – בידוד קירות פנימיים ע”י ציפוי תרמלייף פנים המיושם ברולר ובידוד קירות חיצוניים ע”י יישום ציפוי תרמלייף חוץ מעל השפריץ בעזרת רולר.
יתרונות הפתרון: יישום על בית קיים בלי להוסיף עובי לקירות הקיימים, בלי להחליף את המשקופים, החלונות והדלתות, תקציב רזה! יישום ישיר על שפריץ, שגם מבודד תרמית, גם אוטם וגם נושם.
אחרי:
בידוד קירות חוץ בבית בהרצליה

מסקנה: תרמלייף הפחית הטמפרטורה במהלך היום ב-10 מעלות ובשעות שיא החום ביותר מ12 מעלות. שיפור של יותר מ7 מעלות בשיא החום ו-5 מעלות בכל היום. השיפוץ עם תרמלייף בודד היטב ועמד בכל דרישות הלקוח בתקציב רזה.
איכות האוויר בבית לפני ואחרי תרמלייף:
הבעיה: איכות האוויר לנשימה: הפרשי הטמפרטורה בין התקרה לרצפה יוצר סחרור אויר. האוויר מעלה את האבק ונבגי העובש למעלה וכתוצאה נושמים אויר פחות איכותי. בנוסף, קיר לא מבודד גורם עיבוי ועל קיר כזה מתפתח עובש שחור המסוכן לבריאות בהקשר אסטמה ואלרגיות.
בקשת הלקוח: חדר עם הפרש טמפרטורה בין התקרה לרצפה, קטן מ-2 מעלות (מונע סחרור) ומניעת עובש על הקירות והתקרה.
שיטת המדידה: מדידת הפרש הטמפרטורה בתוך החדר בין גובה הראש לגובה כף הרגל על הרצפה.
לפני:
בידוד קירות חוץ בבית בהרצליה

הפתרון: ציפוי התקרה והקירות בתרמלייף מקטין את הפרשי הטמפרטורה תיקרה-רצפה ועוצר את סחרור האוויר והאבק. בנוסף, מונע מהקירות לפתח עובש. האבק שוקע ואינו מרחף ובשילוב עם מניעת העובש הופך את האוויר לנקי, בריא ואנטי אלרגני.
יתרונות הפתרון: מייצר בחדר מיקרו אקלים בריא ואנטי אלרגני. חלק אינטגרלי מתכונות תרמלייף. לא נדרשה השקעה נוספת.
אחרי:
בידוד קירות חוץ בבית בהרצליה

מסקנה: יישום תרמלייף בשיפוץ הוריד את הפרשי הטמפרטורה בחדר מ7.5 מעלות שאינו יציב ל1.5 מעלות יציב. האקלים בחדר, לאחר יישום תרמלייף, מייצר אוויר בריא ונקי ואנטי אלרגני. הבעיה נפתרה ודרישת הלקוח הושלמה במלואה, וזאת ללא עלות נוספת כלל.

לפרטים והצעות מחיר חייגו 09-8659011 או לחצו כאן מאמרים נוספים באותו עניין