בידוד גג בטון

בידוד גג בטון

החורף האחרון שפקד את ישראל היה רווי בגשמים ובימים לא פשוטים של סערות, ברקים ורעמים ורוחות. כאשר מזג האוויר סוער, לא ניתן לבודד את קירות החוץ של הבית ואת הגג. אבל מה שהחורף לא ידע, הוא שברגע הראשון של הפוגה מהגשמים, אמיר אלמוג, קבלן מוכשר של תרמלייף, יצא לדרכו לביתו של רפי זמיר בהוד השרון בכדי לבודד את גג ביתו ולשפר את איכות חייו של רפי ומשפחתו. 
רפי ובני משפחתו סבלו מקור עז בחודשי החורף וחום בלתי נסבל בחודשי הקיץ בקומה העליונה של ביתם. גג הבטון משמש כגשר קור ענק לתוך פנים הבית והקור או החום חודרים לפנים החדרים ומשפיעים באופן משמעותי על טמפרטורת החדר והבית.
רפי הגיע לתרמלייף וחיפש פתרון לבידוד גגות בטון. ציפוי גגות תרמלייף-Rooflect הוא הפתרון המושלם עבור בתים קיימים ובפרט, בידוד גג בטון. אמיר הקבלן, ידע שבידוד הגג יאפשר לדיירים להנות מטמפרטורות נעימות בקומה העליונה, קומת חדרי השינה, גם בקיץ החם אך גם בחורף הקר. לכן, היה לו חשוב ליישם את תרמלייף על גג הבטון עוד במהלך חודשי החורף, בכדי לאפשר לזמיר ובני משפחתו לחסוך בהוצאות עבור חימום הבית וליהנות מבית נעים יותר כבר עכשיו. כתוצאה מיישום תרמלייף-Rooflect, הבית עבר שדרוג משמעותי של יכולות הבידוד שלו. תרמלייף שומר על הגג נקי ולבן לאורך שנים רבות, מונע נגעי עובש ובקטריות על הגג, מגשר על סדיקה ושומר על בית נעים וטמפרטורה מאוזנת לאורך כל השנה.
תרמלייף הפך את עבודת הבידוד של אמיר לקלה משמעותית לעומת יישום כל אמצעי בידוד אחר, נקייה יותר ומהירה יותר.
בנוסף ליכולות הבידוד המרשימות של תרמלייף, יישומו על גג הבית מוסיף קשת יתרונות רחבה הכוללת: קלות ופשטות ביישום באמצעות רולר, מברשת או התזה באיירלס – תרמלייף בעוביו הסופי מגיע ל-0.5 מילימטר בלבד!

תרמלייף מונע חשמל סטטי ולכן אבק אינו נדבק אליו וכך הוא ישמור על הגג ויכולות הבידוד של החומר לאורך שנים ארוכות.

תרמלייף ימנע היווצרות עובש ובקטריות שונות על גג הבית וכך ישמור על הגג ועל הבית לאורך שנים רבות.

תרמלייף ניתן ליישום פשוט לצרכי בידוד על קירות פנימיים ו/או חיצוניים בבתים קיימים או חדשים!התוצאה לפניכם: גג נקי, אקולוגי ומבודד.

כי יש בידוד תרמי ויש תרמלייף!

לפרטים נוספים ולהצעות מחיר חייגו 09-8659011 או לחצו כאן 


מאמרים נוספים באותו עניין