בידוד גגות במפעל מדף פלזית – קיבוץ גזית

בידוד גגות במפעל מדף פלזית – קיבוץ גזית
בטח שמעתם על אסבסט, אבל לא כולם יודעים מה זה בדיוק, אסבסט זה שם של קבוצת חומרים שמופקים מסלעים שבעבר גילו שיש להם כל מיני תכונות שיכולות להועיל בתחום הבטון והבניה בכלל. אסבסט אטום למים, מבודד חום ואינו מוליך חשמל. בשנות ה-50 התחילה בישראל בניה מואצת עם אסבסט ולקחו עוד כמה עשרות שנים, עד שב1978 היה חרם על המשך יצור ובניה עם אסבסט. למרות זאת, במשך כעשור נוסף נבנו מפעלים, לולים ובתים מאסבסט ברחבי הארץ.
אסבסט לא מהווה סכנה כאשר הוא לוח אחיד, אך סדקים או שברים באסבסט משחררים לאוויר אבק אסבסטי שמהווה סכנה בריאותית רצינית.

במפעל מדף בפלזית, אשר נמצא בקיבוץ גזית, החליטו ליישם תרמלייף על גגות המפעל העשויים מאסבסט, בכדי להגן עליו ולשמור על שלמותו לאורך שנים ארוכות וכמובן בכדי להשיג בידוד נוסף לגג המפעל ולהקל על החום עבור השוהים במפעל. המפעל, בעל סככות גדולות עם מפתחים ופתחים גדולים ולא ניתן להתקין שם מיזוג אוויר. תרמלייף שומר על יכולותיו ותכונותיו שנים ארוכות ויגן על גג המפעל מפני סדקים קטנים באסבסט ומפני בלאי נוסף וכמובן ישפר משמעותית את איכות חייהם של העובדים והשוהים במפעל.בידוד גגות במפעל מדף פלזית – קיבוץ גזית
ניקוי גג אסבסט ופריימר תרמלייף


יישום תרמלייף בהתזה בצורת שתי וערב

במדידות שבוצעו לפני ואחרי יישום תרמלייף ראינו כי תרמלייף הפחית את טמפרטורות הגג (במדידה מלמעלה) ב18.2 מעלות שזו ירידה של 30% מהטמפרטורה שנמדדה בהתחלה (ירידה מ61.6 מעלות ל43.4 מעלות בלבד!)ובפנים המפעל, במדידה של התקרה, היתה ירידה של 23 מעלות! שזו ירידה של 40% מהטמפרטורה ההתחלתית (ירידה מ57.3 מעלות ל34.2 מעלות בלבד!) במפעל מדף בפלזית כל כך התרצו מהתוצאות שהחליטו ליישם תרמלייף בידוד תרמי גם על גג האיסכורית של מחלקת אחזקה במפעל שעובדיו סבלו גם הם מחום עז בזמן עבודתם.

לפרטים נוספים והצעות מחיר חייגו 09-8659011 או לחצו כאן


מאמרים נוספים באותו עניין