SWISSPEARL

SwissPearl הינו היצרן המוביל והאיכותי בעולם בייצור לוחות חיפוי פייבר צמנט.
החברה אשר נוסדה בשוויץ לפני למעלה מ-60 שנה מעסיקה כ-2400 עובדים אשר פועלים ב-9 אתרי ייצור באירופה.

SwissPearl מייצרת 12 סדרות ייחודיות של לוחות חיפוי פייברצמנט, הכוללות מעל 90 סוגי גימורים מרהיבים בשלל צבעים, גוונים וטקסטורות.
מלבד לוחות פייבר צמנט לחיפוי, כולל מגוון המוצרים של סוויספרל גם סטריפים פייבר צמנט דמוי עץ, פלאנקים פייברצמנט בגמר דמוי עץ, רעפי פייברצמנט לחיפוי גגות ועוד.

הלוחות מיוצרים לפי נוסחת “Eternit” תחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר ועומדים בכל התקנים המחמירים.
הייצור מתבצע תוך הקפדה על ערכי קיימות ושמירה על איכות הסביבה.

ללוחות סוויספרל עמידות מעולה בפני נזקי מזג אוויר, עובש וריקבון וכמובן עמידות גבוהה לאש.

סוויספרל פותחת בפני אדריכלים ומתכננים אפשרויות חדשניות ואיכותיות לחיפוי מבנים.


יתרונות בולטים:

  • סיווג A2 לפי תקן 755
  • סיווג A5 לפי תקן פייבר צמנט EN 12467:2012
  • מוצר ירוק המזכה בנקודות לפי תקן 5281 לבניה ירוקה
  • מיוצר בטכנולוגיית "Color Through" – פיגמנטציה פנימית בליבת הלוח
  • ניתן להזמנה ב-90 אפשרויות עיצוביות
  • עמידות גבוהה בנגיפה, גראפיטי וואנדליזם
  • עמיד בפני מזיקים, עובש ופטריות
  • קל לחיתוך ונוח להתקנה

סדרות המוצרים

PATINA

Patina Original הוא לוח פייברצמנט במבחר גוונים, בעל מרקם המציג בצורה מסוגננת את אופיו של החומר ומדגיש את הסיבים האופייניים של חומרי הגלם. ככל שחולפות השנים, נוצר מראה של התיישנות עדינה המספרת את סיפורו של הבניין ומחייה את חזיתו. ההתיישנות העדינה של פני הלוח לאורך זמן מעניקה לבניין מראה ייחודי ואסתטי עם שינויים קטנים, עדינים ומלאי אופי של פני הלוח.

PATINA INLINE

Patina Inline הוא לוח פייברצמנט בעל מרקם פני שטח מחורץ, היוצר משחק צללים המשתנה בהתאם לשעת היום ולזווית הצפייה. עם הזמן, מקבלים פני השטח של הלוח מראה של התיישנות עדינה. הצבעים המאופקים, שנעים בין לבן לבז' ולאפור כהה, יוצרים הרמוניה מסוגננת בשילוב עם פני השטח המחורצים.

ZENOR

לוח ZENOR הינו לוח פייבר צמנט בעל פני שטח אטומים וחלקים המיועד לחיפוי מבנים בשיטת החזית המאווררת. מבחר הגוונים של לוחות ZENOR מתאפיין בערך עלות – תועלת גבוה, משלב הייצור ועד שלב יישום חיפוי איכותי זה על גבי המבנה. החיפוי בלוחות ZENOR מעניק לכל מבנה הגנה מקיפה ומראה פשוט ואלגנטי.

TERRA

Terra הוא לוח פייברצמנט אפור, מיובש באופן טבעי ובעל גימור שקוף ופיגמנטי.
שמה של סדרת הלוחות מייצג את הגוונים החמים והארציים הכלולים בה.
סדרת Terra כוללת 6 גוונים הרמוניים מאותה המשפחה, הנעים מחום בהיר עד חום כהה מאוד.
הצבעים המאוזנים בעדינות מזכירים גווני אדמה ומעניקים למעטפת הבניין מראה טבעי.
לוחות סדרת TERRA מאפשרים לבניינים להתמזג עם סביבתם הטבעית, ומבטאים הרגשה של חום ונוחות.

PLANEA

Planea הוא לוח פייברצמנט אפור, מיובש באופן טבעי עם שכבת גימור אטומה וחזק. ללוח Planea משפחת צבעים תוססת ומלאת חיים המורכבת משני צהובים שטופי שמש, שני ירוקים מרעננים וארבעה גוונים פסטליים הנעים בין ורוד לאדום כהה. בנוסף, גווני לבן, אפור בהיר וגוון חזק של שחור יוצרים תוספת מרגשת לפלטת הצבעים ומאפשרת שילוב צבעים עם ניגודים חזקים או הדגשה עדינה. גימור הלוח המט והחלק מדגיש ומבטא באופן מיוחד את הצבעים העזים. ניתן להשתמש בלוחות סדרת Planea ליצירת חיפוי בניין, המהווה ניגוד עתיר צבע לסביבתו.

AVERA

Avera הוא לוח פייברצמנט מיובש באופן טבעי בצביעה מלאה (Through Coloured), המיוצר בתהליך דינמי המעניק לו מרקם פני שטח טבעי ואותנטי. ללוחות Avera מבחר של גוונים הניתנים לשילוב, המציגים באופן אידיאלי את המראה המעונן של הסדרה. ללוחות Avera ציפוי עמיד במיוחד ההופך אותם לעמידים במיוחד בפני שריטות ומגן עליהם מהצטברות לכלוך וגרפיטי. הציפוי השקוף מאפשר למראה הטבעי של צמנט הסיבים לזרוח, ויוצר מראה פני שטח תוסס עם מרקם מגוון וגווני צבע דינמיים.

CARAT

סדרת הלוחות CARAT מעניקה לחזית המבנה נוכחות אקספרסיבית ובולטת, זאת באמצעות הצביעה המלאה (THROUGH COLORED) של הלוחות היוצרת סביב המבנה מעטפת אלגנטית בעלת מראה מונוליטי אחיד. מנעד הגוונים של הסדרה בעל ספקטרום רחב במיוחד, הנע בין בהיר לכהה ובין צבעים חמים וקרים, וכך מאפשר יצירת אינספור שילובי צבעים יחודיים. סדרת Carat זמינה גם בציפוי HR מיוחד המציע עמידות גבוהה יותר בפני שריטות, לכלוך וגראפיטי.

Gravial

לוח Gravial הינו לוח פייברצמנט מיובש באופן טבעי, בעל פני שטח בחירוץ ליניארי גיאומטרי ובציפוי שכבת זיגוג. בהתאם למיקום ולזווית אור היום, Gravial מציג ניגודיות עשירה ומשחק ייחודי ומרשים של אור וצל. למעט גוון חום אחד, גווני הסדרה נעים בין לבן, גווני אפור רכים ושחור. בשל ההצללה העדינה על גבי לוחות סדרת Gravial, מקבל חיפוי המבנה מראה דינמי ומלא חיים.

סרטונים

תפריט נגישות

התחל שיחה
צריך עזרה?
STB חדשנות בבניה -
נשמח לעזור בכל שאלה