תרמלייף

תרמלייף הוא בידוד תרמי אשר מגיע בנוזל ומיושם על קירות המבנה כצבע.

הבידוד הוא מערכת שלמה מולטי-פונקציונאלית ובעלת תכונות רבות וביניהן איזון הטמפרטורות בפנים החדר, איזון הלחות, מניעת היווצרות עובש ובקטריות, הפחתת אלרגיות ועוד ועוד. תרמלייף ניתן ליישום על מבנים חדשים ועל מבנים קיימים ללא שינוי והוספת עובי לקירות המבנה, הוא נשמר לשנים ארוכות במצב תפקודי אופטימלי ומהווה הפיתרון היחיד למבנים קיימים
ללא בידוד (טרום תקן הבידוד בישראל) ובעלות משתלמת המחזירה את ההשקעה בתוך כשנתיים בלבד.

תרמלייף פותח משנת 2004 במשך 6 שנים, עבר סדרת בדיקות מקיפה ע”י מעבדות מאושרות ומכוני מחקר בעיקר בגרמניה שנמשכו שנים ובחנו כל תכונה אפשרית של הציפוי.

יתרונות מרכזיים

 • הפחתת רעש עד 30%
 • בידוד חום וקור- חיסכון באנרגיה
 • דוחה אבק
 • עמידות ואורך חיים
 • חוסך מקום
 • יישום פשוט וחסכוני
 • לא רעיל

יישומים נפוצים

 • בידוד תרמי לקירות חוץ
 • בידוד תרמי לקירות פנים
 • בידוד תרמי לגגות
 • בידוד תמי לבית קיים
 • בידוד תמי לבית חדש

ציפוי בידוד תרמי לקירות פנים

ציפוי תרמי פנימי המבודד מחום, קור, רעש, אבק ומים ומייצר סביבת אויר בריא ונקי, רמת לחות וטמפרטורה אופטימליים בחללי המגורים עד כדי תחושה ממוזגת מהקירות בימי הקיץ החמים.

מונע אלרגנים ואבק באוויר וכך יעיל במיוחד עבור אלו הסובלים מאלרגיות, אסתמטיים, לרגישים למחלות, לתינוקות וילדים ועבור אלו השוהים זמן רב במקומות סגורים ואו שאינם מאווררים.

הציפוי התרמי מונע את התפתחותם של פגעי עובש, פטריות ובקטריות וזאת מבלי לעשות שימוש ברעלים. בנוסף, הוא מקטין נוכחות יתושים וחרקים מאחר והקירות היבשים וחסרי העובש אינם מושכים אותם.

הציפוי חסכוני ומקטין תצרוכת אנרגיה בעד כ- 40% , כאשר החום/הקור מהמזגן מוחזר מיידית לחלל החדר במקום להיספג אל תוך הקיר. בנוסף מפחית חומר הבידוד תרמלייף רעשים מבחוץ ומבפנים עד כדי בליעה של עד 30% מהם.

ציפוי בידוד תרמי לקירות חוץ

ציפוי תרמי חיצוני מבודד מחום, קור, רעש, אבק ומים. פתרון אופטימלי לבידוד תרמי על ידי יישום פשוט בעזרת מברשת, רולר או התזה באיירלס על גבי (כמעט) כל גימור של מבנה בין אם מדובר בשפריץ, שפכטל, בטון, טיח, עץ, פלדה או אלומיניום.

התשובה המנצחת להגנה מפני התחממות הבית או המבנה בקיץ הישראלי הלוהט, עם חיסכון של עד כ 40%- בחום הנספג במבנה כתוצאה מקרינת השמש. נוסף על כך, הבידוד בריא לחלוטין ועמיד באש (דרגה A2).

מתאים כשכבת בידוד משלימה או כשכבה יחידה בהתאם לרמת הבידוד הנדרשת. הוא מהווה איטום לקירות חוץ - אטום למים נוזלים ומגשר על סדיקה עד 0.5 מ"מ. הבידוד שומר על הקיר יבש ונושם כך שגם אחרי גשם שוטף הוא חוזר למצבו היבש והתפקודי, בתוך שעות ספורות.

ציפוי בידוד תרמי לגג ROOFLECT

חומר ציפוי ובידוד תרמי מיוחד לגגות, בעובי 0.5 מ"מ בלבד, המיושם בהתזה, בהברשה או ברולר על פני יריעות ביטומניות או על בטון ונחשב לפתרון האולטימטיבי לציפוי גגות ביטומניים ובידודם מפני קרינה וחום. הציפוי מחזיר את מרבית הקרינה (מעל ל- 90%) וכתוצאה מכך, יריעת הביטומן אינה מתחממת, אינה נוזלת ואינה מפתחת סדיקה. הציפוי המבודד תרמית מאריך משמעותית את חיי יריעות האיטום ולמרות עוביו המזערי, מגשר על סדיקה עד לעובי של 0.5 מילימטר.

הציפוי החדשני והעמיד הזה, מבוסס על שרף סיליקוני משולב במיקרו כדוריות קרמיות חלולות ובקטליזטור, המבטיחים החזר קרינה ייחודי בעל פעולה שאינה מתבלה ואינה דוהה במשך שנים רבות.

לפרטים והצעות מחיר חייגו 09-8659011 או לחצו כאן