עיצובים דקורטיבים מבטון אדריכלי

חברת STB משקיעה רבות בפיתוח וייצור לוחות בטון אדריכלי בשילוב טכנולוגיית CNC.

עבודת התכנון והעיצוב מתבצעת על ידי XYZ Designs, חברת בת של STB. החברות יושבות באותו מקום ומאפשרות ללקוח לקבל את השירות
מקצה לקצה One Stop Shop לבחור מתוך מגוון רחב של לוחות חיפוי קירות פנים, לקבל שירותי עיצוב ותכנון ולבצע חיתוך – הכול תחת קורת גג אחת.

חיפוי בטון אדריכלי מתאפשר כיום באמצעות מגוון רחב של מוצרי חיפוי ואלמנטים אדריכליים, כאשר אחד מהטרנדים של השנים האחרונות הוא חיפוי קירות באמצעות לוחות בטון אדריכלי המאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של עיצובים דקורטיביים.

חיפוי בטון אדריכלי מיועד בעיקר למטרות חיפוי קירות פנים דקורטיביים במבנים פרטיים ומסחריים כאחד, כאשר לוחות בטון אדריכלי משמשים לצורך כך מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות ייצור של לוחות חיפוי בעיצובים מיוחדים ובהתאמה מלאה למידות החלל.

להלן עיצובים דקורטיבים מבטון אדריכלי:

לוחות בטון אדריכלי - כל היתרונות

לוחות בטון אדריכלי הם למעשה לוחות פייבר צמנט המשמשים כתחליף מתקדם מסוגו למטרות בנייה של מחיצות דקורטיביות וקירות פנים וחוץ. לוחות אלו מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות וביניהם:

  • עמידות גבוהה בפני נזקי ופגעי מזג האוויר
  • תכונות תרמיות ואקוסטיות ברמה הגבוהה ביותר
  • מגוון רחב של גווני בטון
  • עמידות גבוהה בפני סימני עובש וריקבון, וכמו כן, בפני פגיעת טרמיטים ומזיקים נוספים
  • לוחות חיפוי חסינים לאש

ויתרונות נוספים המאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של אפשרויות חדשניות בכל הנוגע לחיפוי קירות דקורטיביים ויצירת מחיצות בסביבות המגורים.

חיתוך וחריטה של לוחות בטון אדריכלי באמצעות טכנולוגיית CNC

לוחות חיפוי ניתנים לחיתוך ברמת דיוק גבוהה במיוחד המושגת באמצעות טכנולוגיית חיתוכי CNC. טכנולוגיה זו משמשת בין היתר גם לצרכי עיצוב לוחות באמצעות חריטות בשלל עיצובים דקורטיביים, והדבר פותח עבורכם עולם עשיר ומרתק של חיפוי בטון אדריכלי.
חשוב לציין לוחות דקורטיביים משמשים גם למטרות חיפוי קירות וחזיתות וגם לצרכי התקנה של משטחי ריצוץ דקורטיביים מבטון אדריכלי ושימושים נוספים בסביבת המגורים, המשרד או בית העסק.

Loading