חלונות מעוצבים בשילוב חיפוי קיר

הבחירה בחלונות הבלגיים כאחד כחלונות היוקרה ברחבי העולם המערבי אינו מיקרי, היתרונות המשמעותיים של החלון הבלגי מעבר ליתרונות העיצוב הנקי והיוקרתי מביאים אותם לרמת ביקוש מהגבוהות ביותר שנראו מעולם בקרב תחום העיצוב ובטיחות החללים הפנימיים.

עיצוב יוקרתי וייחודי נמדד תחילה על פי המעטפת. חלונות מעוצבים לבית או לעסק הם המעטפת המרכזית שלו מבחינת עיצוב ומיגון. התקנה של מוצר איכותי מאפשרת להציג מראה אסטטי ומקצועי בעסק ומראה נעים לשהייה בבית. יחד עם זאת, חשיבות ההקפדה על המוצר המקורי משחקת פה תפקיד חשוב הן מבחינת אורך חיי המוצר, נוחות השימוש ובטיחות השימוש.

תו וסימן מקור על חלונות בלגיים

בראש ובראשונה הקפידו על בדיקת סימן המקור של החלונות הבלגיים, גם אם המשווק או היצרן נשבע לכם שאלה חלונות בלגיים שימו לב ובדקו היטב שמדובר בחלונות בלגיים מקוריים. שימו לב לעובדה חשובה במיוחד, חלונות אלומיניום לרעש מיוצרים מחומרים איכותיים ובעלי זכוכית כפולה ועל כן יהיו מעט יקרים יותר מחלונות מסגנונות אחרים. אם נתקלתם בחלונות בלגיים זולים מאוד זה אמור להדליק אצלכם כמה נורות אדומות ולבדוק מהי הסיבה לכך שהמחיר כל כל זול שהרי היצרן /המשווק חייב לכסות את עלות הייצור וגם להרוויח – יכול להיות שמדובר בחומרים זולים במיוחד.

ייצור חלונות בלגיים מקוריים – אלומיניום מקורי בלבד!

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בתחום החלונות הבלגיים הוא המסגרת שלהם. מסגרת של חלונות בלגיים על פי האישורים והתקנים חייבת להיות מחומרי אלומיניות מקורי בלבד, מסגרות שאינן כאלה, מסכנות מאוד את המשתמש בחלונות הבלגיים בעת פתיחתם ו/או סגירתם ואפילו בזמן העמידה לידם במזגי אוויר סוערים ואפילו בימים רגועים, הימנעו מחסכון כזה אשר עשוי לסכן את שלומכם ואת שלום בני הבית.
במיוחד בעסקים במצבים של ביקורת גהות ובטיחות ניתן “ליפול” ולקבל קנסות גבוהים במיוחד על העמדת עובדים בסכנת חבלה וסכנת חיים על ידי התקנת חלונות לא בטיחותיים.

ישראלי, אירופאי ו.. תעודת אחריות – האם זה אפשרי?

נשמע לכם כמו התחלה של בדיחת לא כל כך מוצלחת? אל תמהרו לצחוק! חשיבות התקנים הישראליים והאירופאים בתחום ייצור החלונות הבלגיים והחומרים מהם הם מיוצרים הינה מרכזית ועליונה לבטיחות ולתקינות החלונות ואורך חיי מוצר גבוהים, יכולת השמירה על רמת ניקיון שלהם וקבלת האחריות על המוצר. חלונות ללא תו תקן עשויים לסכן אתכם הן מבחינת איכות המוצר והן מבחינת בטיחות השימוש. מוצרים שאינם מקוריים ואינם כוללים את אישור תו התקן הישראלי מאופיינים בקושי התחזוקה של החלון, קושי בשמירה על ניקיונו וסימני כתמים הנשארים לאורך זמן גם לאחר הניקיון.

תפריט נגישות

התחל שיחה
צריך עזרה?
STB חדשנות בבניה -
נשמח לעזור בכל שאלה