חיפויי אלומיניום לעיצוב מודרני למשרדים

עיצוב מודרני למשרדים ולבית מתחיל בחיפויי אלומיניום, אך מעבר לכך הוא מעניק בטיחות מרבית. המאמר יעסוק בבטיחות בעבודה ובבית באמצעות חיפויי אלומיניום.

עיצוב המשרד המודרני בצורה בטיחותית

מטרת העיצוב המודרני במשרדים היא לשמור על רווחת העובדים מבחינה בטיחותית תוך שילוב אלמנטים פשוטים ויצירתיים שמחשבה עומדת מאחוריהם. המשרד צריך להיות מקום אסתטי שלעובדים יהיה כייף להגיע אליו ומצד שני מקום בטוח הכולל ריהוט מינימלי ושימושי. בין אם מדובר על עיצוב חלל משרדי משותף ובין אם על עיצוב חלל פרטי, עיצוב פנים למשרדים לוקח בחשבון אלמנטים תקניים ובטיחותיים במיוחד שמדובר בעיצוב אדריכלות חוץ. למשל, במשרדים הנמצאים בגורדי שחקים ישנם חלונות גדולים ומרפסות המחייבות הגבהת מעקות על מנת למנוע מעידות מגובה. כאן נכנס לתמונה חיפוי אלומיניום למשרדים המעניק למשרדים מראה מרשים ומיוחד ולצד זה עמידות והגנה.

חיפוי אלומיניום למרפסות בתים

עיצוב משרדים או בתים עם מרפסות משמש גם כקירוי על מנת לקבל הצללה ולהגן על החלל מפני הגשם. האלומיניום הוא חומר עמיד בפני שריפות ומזג אוויר קיצוני שאינו צריך תחזוקה או צביעה מחדש. בשונה מחיפוי אחר, מדובר על יציבות לאורך שנים. לחיפוי יש משקל קל וניתן להתקין אותו בצורה פשוטה וקלה. מה שקובע את מחיר החיפוי הוא סוג החיפוי, הגודל, העיצוב, השימוש שלו, המיקום, התקנת התאורה והבטיחות שהוא מעניק. לפיכך החיפוי הטוב ביותר הוא האלומיניום שנבנה כחיפוי המורכב מקורות הנשענים על הקירות או בין קורות תומכים. ההתאמה שלו לעיצוב המודרני תהיה בהתאם לצבע ולטעם האישי. למשל, חיפוי בסגנון הייטק עם קו נקי ופשוט בצבעים מטליים אופייני לעיצוב המודרני.

עיצוב המרפסת המודרנית

השילוב בין חיפוי אלומיניום למרפסת ובין הגבהת המעקה צריך להיות חופף בצבע, בגובה ובחומרי הגלם. זאת אומרת מעקה מאלומיניום שישתלב עם הנוף העירוני, עם עיצוב החלל המודרני, עם החיפויים ובעיקר יעניק לעובדים או למשפחה בטיחות ללא פשרות. לכן, את המעקה והחיפוי יש להזמין רק מחברה מקצועית שעומדת בתקנים המחמירים. בכל הנוגע לעיצוב המודרני המעקה צריך להיות מפרופיל דק ולהשתלב עם החיצוניות של המבנה בין אם מדובר על מסתור הכביסה ובין אם על חיפויי הקירות. כל מעצב יודע שהזכוכית היא אחד מהאלמנטים האופייניים לעיצוב המודרני ולכן ניתן לשלב את החיפויים ומעקות האלומיניום בזכוכית.

עיצוב מינימליסטי

על מנת שהעיצוב המודרני יהיה מינימליסטי משלבים זכוכית שתפתח את החלל כלפי חוץ ללא חסימה עם מסגרת אלומיניום. מכיוון שהאלומיניום הוא חומר גמיש ניתן לעצב אותו בקווים ישרים או עגולים, לפסל צורות דקורטיביות ולשלב בו ברזל, עץ או זכוכית. ביחד עם זאת, הבחירה צריכה להיות בראש ובראשונה קשורה לבטיחות בין אם מדובר על העובדים במשרד ובין אם על המשפחה בבית ולכן גם החברה המתקינה את החיפויים צריכה להיות מן השורה הראשונה.

תפריט נגישות

התחל שיחה
צריך עזרה?
STB חדשנות בבניה -
נשמח לעזור בכל שאלה