העולם משתנה – הכירו את הכוכבים החדשים בתחום הבנייה

אם פעם היה נדמה שכל הבתים הם יציקה אחת בלתי נגמרת של בטון, ואם פעם מי שעמד לבנות לעצמו בית כלל לא עצר להתלבט האם עדיף קונסטרוקציית בטון, או אולי קונסטרוקציית עץ (או בכלל קונסטרוקציה שעשויה ממכולות), הרי שכיום הדברים אינם כה שטחיים. כיום אנשים למדו לעצור ולשאול, לעצור ולערוך השוואות – לעצור ולבקש להבין מהן החלופות ומהן מציעות. מכאן שאנשים מתחילים להיות מודעים למגוון שיטות בנייה, כאלו שנחשבות קלות וירוקות ואף כאלו שמיובאות מחו”ל.

מרחיבים גבולות בתחום החיפוי

מבקשים דוגמה? בבקשה. בארה”ב בנייה מעץ מאוד נפוצה ואף הבתים שם מחזיקים מעמד בצורה מיטבית עשרות שנים. מצד שני, בארץ התחום עדיין נמצא בחיתוליו, ועל כן אנשים טועים לחשוב שהפתרון המוכר הוא גם הפתרון הנכון. עם זאת, מי שרק יחליט לבחון מהן החלופות, הרבה פעמים יגיע להחלטה שמה שנפוץ אינו בהכרח אידאלי, וכך גם בכול הנוגע לתחום החיפוי. אנשים כבר אינם מתלבטים רק בין שליכט, צבע או חיפוי מאבנים, אלא אנשים למדו שככול שהעולם יותר מתקדם, כך “נולדים” פתרונות חדשים, וכאן אתם מוזמנים להכיר חלק מהפתרונות היותר מרשימים שנחתו בתחום החיפוי בזמן האחרון:

כל אריח והסיפור שלו

אם נתחיל מתוך המבנה, נמצא שעבור עיצוב פנים של קירות, כבר אין זה נכון להסתפק רק בבחירת גוון, או במקרה היותר “מופרע” רק בבחירה של טקסטורה, אלא כיום ניתן לשחק עם מגוון אריחים דקורטיביים שעשויים ממגוון עשיר של חומרי גלם. מכאן שאם רק בודקים, ניתן למצוא שבין היתר קיימים אריחים מפלסטיק, מעץ, ממגנזיום ואפילו מבטון. כל אריח מספר סיפור אחר, מייצר אווירה אחרת ומעניק מופע שונה. כמו כן, ניתן לבחור בחיפוי של כל הקיר, או לחלופין לבחור רק במספר אריחים בודדים, ועמם ליצור מופע שלם.

חיפוי שהוא אשלייה

כיום בעידן שבו ניתן להשיג הכול כאן ועכשיו, גם ניתן לדרוש את “הלא אפשרי”. מכאן מי שמבקש עבור הבית חיפוי שישמור על אותה שפה עיצובית של הגינה, אך בו זמנית אינו מתכוון להמשיך להשקיע כסף (או זמן) על המראה הנבחר (עבור טיפול בפגעי בלאי), יימצא שכיום במקום לחפות את הבית באריחי עץ, ניתן לחפות את הבית בפלאנקים מבטון שמביאים עמם את כל תכונות החומר, אך שנראים כמו עץ טבעי לגמרי. בנוסף, ניתן לשחק לא רק עם המראה של הקיר, אלא גם עם המראה של התקרה, ואם לא יצא לכם לראות תקרה מעוצבת באופן חדשני שכולל הטבעות, תוספות וטקסטורות, אתם חייבים להשלים פערים.

חיפוי אלומיניום – יתרון עיצובי ופרקטי

לבסוף ראוי להכיר עוד אחד מהחידושים האחרונים – חיפוי אלומיניום עבור בתים, מבנים ומתקנים. מדובר במופע מרשים שמאפשר משחק אינסופי ומרשים מבחינת גודל, מרקם, צבע וצורה, וכמובן שכל זה מגיע עם סל שלם של יתרונות פרקטיים. מהי השורה התחתונה? אם רק פתוחים לעיצובים חדשים, מגלים אינספור פתרונות חכמים, קלים להתקנה ומאוד איכותיים.

תפריט נגישות

התחל שיחה
צריך עזרה?
STB חדשנות בבניה -
נשמח לעזור בכל שאלה